Suwalszczyzna.com.pl Baza internetowej informacji turystycznej

Noclegi i wypoczynek
na Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna-noclegi, informacje, mapy
Suwalszczyzna

Active Room Apartament

Pensjonaty  Suwałki i okolica


Active Room Apartament

Active Room Apartament

16-402 Krzywe, Suwałki, 90D

Telefon  608404150
Kontakt e-mail pawel.bogdanowicz1@gmail.com
www 
Dzwoniąc powołaj się na portal Suwalszczyzna.com.pl

Łazienka przy pokoju Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
1 Pokój
pokój 3-os. 90.00

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Active Room to miejsce dla osób szukających z jednej strony spokojnego, cichego wypoczynku, a z drugiej strony aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody. To idealne miejsce dla osób lubiących biegać i jeździć rowerem po dobrze oznakowanych pięknych leśnych szlakach.


Paweł, to właściciel biura podróży, wielki miłośnik poznawania świata, ale przede wszystkim osoba zakochana w niesamowitej Suwalszczyźnie i Wigierskim Parku Narodowym. Active room powstał z zamiłowania do biegania po lesie, jazdy rowerem po cudownych szlakach i chęci pokazania pobliskich cudnych miejsc dla osób z poza naszego regionu.» DODATKOWE INFORMACJE «

Apartament w domu jednorodzinnym z oddzielnym bocznym wejściem oraz z dużym ogrodem z którego mogą korzystać nasi goście. Apartament składa się z sypialni i pokoju dziennego z małym aneksem kuchennym jednak z brakiem możliwości gotowania.  
W aneksie są talerze, kieliszki , szklanki, sztućce, oraz lodówka. Obiekt przeznaczony dla nie więcej niż 4 osób, ale najwygodniej jest jednak zamieszkać w dwie maksymalnie 3 osoby.  Apartament oddany do użytku w 2017 roku gustownie urządzony tylko w nowe meble. Bardzo wygodne łóżka, przytulna pościel oraz panująca cisza sprawia , że goście chwalą wypoczynek  Łazienka - przestronna, wygodna i czysta wyposażona w ręczniki, oraz dobrej jakości mydła w płynie.

» ATRAKCJE «

Active Room położony jest w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego w odległości tylko 300 metrów od siedziby dyrekcji WPN. To z tego miejsca wychodzą wszystkie szlaki piesze i rowerowe po Wigierskim Parku Narodowym, oraz szlaki w kierunku Suwalskiego Parku Krajobrazowego.
Przy siedzibie WPN jest miejsce obsługi rowerów. W odległości tylko 500 metrów od obiektu jest ładna strzeżona plaża , otoczona sosnowym lasem z łagodnym wejściem do wody, pomostami i wypożyczalnią sprzętu wodnego  Do obiektu oprócz samochodu można dojechać również rowerem, szlakami ścieżek rowerowych green velo , lub ścieżką rowerową biegnącą z Suwałk, w kierunku oddalonego o około 10 km Klasztoru Wigierskiego.

Dla osób lubiących sporty zimowe  w pobliskim lesie są specjalnie przygotowane szlaki do nart biegowych , a w  odległości 20 km od obiektu dla miłośników białego szaleństwa jest centrum sportów narciarskich WOSiR Szelment z wieloma trasami zjazdowymi. Jednak najlepiej jest poznawać okolice spacerując , biegając lub jeżdżąc rowerem. Na miejscu mamy mapy szlaków i przewodniki.

 Współpracujemy z firmami organizującymi spływy kajakowe po Czarnej Hańczy i Rospudzie.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chroni prawo autorskie.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego Suwalszczyzna.com.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

WYSZUKAJ MIEJSCE WYPOCZYNKU i NOCLEGU - wg REGIONU [Suwalszczyzna i Mazury]:

AUGUSTOWSZCZYZNA  BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY  SEJNEŃSZCZYZNA  SUWAŁKI i OKOLICA  SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY  MAZURY GARBATE  MAZURY  WIGRY i OKOLICA

Statystyka Suwalszczyzna.com.pl