Suwalszczyzna.com.pl Baza internetowej informacji turystycznej

Noclegi i wypoczynek
na Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna-noclegi, informacje, mapy
Suwalszczyzna
WYSZUKAJ
Strona glówna  Strona główna » Lista aktualności z miesiąca 05 » Scena „Na Dywaniku u Marii” czeka na zespoły. Czekają

Scena „Na Dywaniku u Marii” czeka na zespoły. Czekają

Scena „Na Dywaniku u Marii” czeka na zespoły. Czekają

Siedem wakacyjnych wieczorów na placu Marii Konopnickiej to siedem świetnych koncertów na dywanowej scenie, która niejedno już słyszała. W tym roku nieco zmieniamy formułę i zapraszamy na I Przegląd Zespołów Muzycznych.

Siedem wakacyjnych wieczorów na placu Marii Konopnickiej to siedem świetnych koncertów na dywanowej scenie, która niejedno już słyszała. W tym roku nieco zmieniamy formułę i zapraszamy na I Przegląd Zespołów Muzycznych. Zapraszamy zespoły z autorskim repertuarem z całej Polski. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

Chcecie zaistnieć na scenie? Sami piszecie teksty i tworzycie muzykę? Nagraliście już jakiś kawałek? Ten projekt jest dla Was! Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza zespoły z całej Polski do udziału w I Przeglądzie Zespołów Muzycznych „Na Dywaniku u Marii” 2017 organizowanym przez Suwalski Ośrodek Kultury.

W ramach przeglądu odbędzie się 7 koncertów. Występy zaplanowane są podczas wakacyjnych weekendów (14.07, 21.07, 28.07, 4.08, 11.08, 18.08, 25.08) na scenie plenerowej na Placu Marii Konopnickiej w Suwałkach. Dwa najwyżej ocenione zespoły otrzymają nagrody finansowe.

Każdy zespół otrzyma 500 zł za przyjazd na przegląd i zagranie godzinnego koncertu na centralnym placu Suwałk. Organizator zapewnia również możliwość zagrania drugiego koncertu w Black Pub Komin oraz wyżywienie w Restauracji OPEN Suwalszczyzna. Koncerty będą rejestrowane w formacie audio i video.

Podstawowo warunki uczestnictwa w konkursie są dwa: 1) zespół musi wykonywać tylko własne utwory i dysponować przynajmniej 4 utworami zarejestrowanymi studyjnie oraz 2) nie może być związany kontraktem wydawniczym, a prezentowane utwory nie mogą być zgłoszone do organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi (ZAiKS, ZPAV etc.).

Zgłoszenia w postaci wypełnionej karty zgłoszenia >> i plików z czterema autorskimi nagraniami przyjmujemy do 30.05.2017 roku pod adresem Paweł Bydelski – Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5, 16-400 Suwałki lub: pawel.bydelski@soksuwalki.eu. Szczegółowe informacje w regulaminie >>.

„Na Dywaniku u Marii” to nowa odsłona projektu, w ramach którego od trzech lat SOK prezentuje zespoły muzyczne działające na lokalnej scenie. Jako że świetnych grup jest coraz więcej, a często brakuje miejsc, gdzie mogłyby realizować swoje muzyczne pasje, powstał pomysł stworzenia przyjaznej przestrzeni dla takich prezentacji i zaproszenia na „Dywaniki…” zespołów z całej Polski. W planie jest również konkurs na najciekawsze zdjęcie koncertowe oraz sesję fotograficzną z zespołem.

Artykuły o podobnej tematyce:

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI:
styczeń 2017 |luty 2017 |marzec 2017 |kwiecień 2017 SUWAŁKI
„Typ niepokorny” Jacek Stachursky zaśpiewa w Suwałkach  BAJKA O SZCZĘŚCIU  Beksiński inaczej. Wystawa grafik w Galerii Patio  Blues prosto z USA w SOK  Cikados feat. Leonardas Pilkauskas - koncert  Inauguracja Roku Andrzeja Strumiłły  Jarmark Świąteczny - Wigilia Miejska  Karnawał 2010 na stoku narciarskim DĄBRÓWKA  Karnawał 2011 na Dabrówce  Koncert Jubileuszowy  Koncert Nocnej Zmiany Bluesa  Koncert Noworoczny  Świetlikowe Kolędowanie  Międzynarodowy sukces zespołów Dotyk i Flex!  Międzypokoleniowy eksperyment muzyczny!  Muszelki Wigier 2016  Noworoczne spotkanie z muzyką Bacha i Scarlattiego  Obchody Narodowego Święta Niepodległości  Otwarcie sezonu motocyklowego w Suwałkach  Otwarcie suwalskiego sezonu motocyklowego  Piotr Malczewski ,, MONGOLIA. KRAINA BŁĘKITU I PRZESTRZENI  Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy: „  SUWAŁKI BLUES FESTIVAL 2012  Suwałki Blues Festival  Suwałki Blues Festival 2017  Suwałki Blues Festival 2017  Współpraca-Aktywność-Przyszłość  Wyciąg narciarski w Dąbrówce  Wystawa fotografii - Biurowiec Sztuki  Wystawa grafiki i rysunku Rafała Strumiłło  XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  Zaproszenie SOK na dwa wernisaże  ZUZIA I PRZYJACIELE - nowy spektakl Suwalskiego Ośrodka Kul  Zwycięzcy konkursu „Alicja w Krainie Czarów  

Konkatedra im. św. Aleksandra
„Typ niepokorny” Jacek Stachursky zaśpiewa w Suwałkach  Beksiński inaczej. Wystawa grafik w Galerii Patio  Inauguracja Roku Andrzeja Strumiłły  Jarmark Świąteczny - Wigilia Miejska  Międzynarodowy sukces zespołów Dotyk i Flex!  Międzypokoleniowy eksperyment muzyczny!  Muszelki Wigier 2016  Piotr Malczewski ,, MONGOLIA. KRAINA BŁĘKITU I PRZESTRZENI  Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy: „  Suwałki Blues Festival 2017  Zaproszenie SOK na dwa wernisaże  ZUZIA I PRZYJACIELE - nowy spektakl Suwalskiego Ośrodka Kul  Zwycięzcy konkursu „Alicja w Krainie Czarów  

 

WYSZUKAJ MIEJSCE WYPOCZYNKU i NOCLEGU - wg REGIONU [Suwalszczyzna i Mazury]:

AUGUSTOWSZCZYZNA  BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY  SEJNEŃSZCZYZNA  SUWAŁKI i OKOLICA  SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY  MAZURY GARBATE  MAZURY  WIGRY i OKOLICA

NOCLEGI W POLSCE NOCLEGI NA MAZURACH NOCLEGI NA PODLASIU NOCLEGI NA POMORZU NOCLEGI W BIESZCZADACH

Validated by HTML Validator