Suwalszczyzna.com.pl Baza internetowej informacji turystycznej

Noclegi i wypoczynek
na Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna-noclegi, informacje, mapy
Suwalszczyzna

Mazurska Oaza

Pensjonaty  Mazury


Mazurska Oaza

Mazurska Oaza

19-311 Ełk, Chruściele 10

Telefon  518-528-000
Kontakt e-mail r.siwicki@gmx.net
www http://www.mazurskaoaza.pl/
Dzwoniąc powołaj się na portal Suwalszczyzna.com.pl

Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Plac zabaw Parking Telewizja Zwierzęta w obiekcie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Wynajem całego pensjonatu (14 os.):
4 noclegi 1600.00 zł/całość
7 noclegów 2500.00 zł/całość
Przy wynajmie całego pensjonatu wymagana jest kaucja 400 zł celem zabezpieczenia ewentualnych szkód, po zakończeniu pobytu kaucja jest zwracana.
Cennik pojedynczych noclegów:
1 nocleg 40.00 zł/osoba
1 osoba w pokoju 2-osobowym 65.00 zł/osoba/doba
3 osoby w pokoju 3-osobowym 100.00 zł/doba
Pokoje udostępniamy na minimum 2 doby.
Dwie doby noclegowe honowane są dodatkiem porządkowym w wysokości 10 zł od osoby.

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Ełk, jedno z najpiękniejszych miast na Mazurach - położone nad Jeziorem Ełckim. Kilkusetmetrowa promenada szczyci się piękną zielenią i rozbudowaną siecią gastronomii: kawiarenki, lodziarnie i restauracje. Szereg wypożyczalni sprzętu wodnego, jak i plaża miejska uatrakcyjniają to miasto. Ełk jest miastem, które przyciąga coraz więcej turystów z całego świata.

Mazurska Oaza to pensjonat ukryty w zieleni, raj dla ludzi lubiących obcować z naturą. Pensjonat położony jest przy Jeziorze Ełckim na granicy miasta Ełk.

Położenie objektu jest o tyle interesujące, że leży między  dwoma  jeziorami: Jeziorem Ełckm, z którym graniczy pensjonat gdzie są wspaniałe warunki sportu wodnego, kąpieli, wędkarstwa i  po przeciwległej stronie oraz Jeziorem  Szarek odległym 800m od pensjonatu, które leży w  strefie ochrony naturalnego środowiska i  jest  wspaniałym miejscem dla miłośników  przyrody, ludzi którzy umieją  obserwować przyrodę.


Centrum miasta Ełk to praktycznie promenada Jeziora Ełckiego, oddalone jest 2700 m od pensjonatu Mazurska Oaza. Ten odcinek drogi jest ulubioną trasą spacerowiczów i uprawiających jogging. Biegacze korzystają częściej z odcinka asfaltowego, spacerowicze jednak wolą drogę wzdłuż brzegu jeziora w cieniu drzew i wśród powiewu jeziornego wiatru.

Mazurska Oaza - jest to posiadłość o powierzchni 1,5 ha ogrodzona do jeziora, gdzie zbudowany pomost służy jako przystań dla pływjącego sprzętu wodnego, jest ostoją dla wędkarzy i relaksem dla kąpiących się. Wieczorne czyste powietrze przeplatane zapachem maciejki, koncert świerszczy na tle szumu małego wodospadu, delikatne bujanie huśtawki - daje to szczególną atmosferę wieczoru - w gamie świateł podświetlających drzewa często słyszy się zaś wymawiane słowo - Raj.

Otoczony zielenią trawnik od strony wjazdowej jest idealnym miejscem odpoczynku i relaksu z zachowaniem  indywidualnej  sfery intymności, zabezpieczony od  obcych , niepożądanych  spojrzeń. 0,7 ha owocowy ogród, a w tym pole zabaw od strony jeziora daje możliwość wszelkiej  aktywności sportowej i rekreacyjnej ( ognisko itp.)

Luksusem jest przestrzeń, dewizą jest czystość i temu chcemy być wierni, bo to jest najwyżej cenione wśród gości.



» DODATKOWE INFORMACJE «

Mazurska Oaza - ukryty, zielony raj, jest najbardziej przystosowany dla urlopu rodzinnego lub grupy zaprzyjaźnionych ze sobą ludzi, bo wynajmując cały obiekt są swoi wśród swoich, a to bardzo wpływa na dobrą atmosferę urlopu i wspomnienia. Oczywiście wynajmujemy też pokoje dla pojedynczych osób.

Pensjonat mieści w sobie 5 dużych pokoi, 6 łazienek z WC, 2 kuchnie z podstawowym wyposażeniem, salę 50m gdzie znajduje się kuchnia dla Gości z wyposażeniem, lodówki i inne podstawowe urządzenia kuchenne. Na sali znajduje się też kącik relaksu z TV.

Mazurska Oaza istnieje od 1995 roku jako samodzielna jednostka i do dzisiaj cieszy się dobrą opinią. Pokoje są duże (około 25 m) z WC i wszystkie z widokiem na jezioro.

Do Państwa użytku:
- 2 pokoje 2osobowe
- 3 pokoje 3osobowe
- duża sala
- taras 60 m z widokiem na jezioro

W sąsiedztwie znajduje się stadnina koni - za niewielką odpłatnością nasi goście mogą korzystać z usług jazdy konnej pod opieką doświadczonego trenera.

Biorąc pod uwagę różne gusta kulinarne, nie proponujemy śniadań w naszym pensjonacie co sprawdziło się pozytywnie w przeszłości, bo rodziny czy grupy doskonale organizują się kulinarnie. Goście nasi mają do swojej dyspozycji kuchnię z pełnym wyposażeniem, jednak sprzątnięcie użytych przy śniadaniu naczyń należy do codziennych obowiązków naszego personelu.

Zaletą pensjonatu jest samodzielnoś naszych gości. Obiekt ten jest sporadycznie używany przez właściciela, przy czym goście mają pełną swobodę ale i odpowiedzialnośćw poszanowaniu mienia pensjonatu. Nasz personel jest obecny na miejscu kilka godzin dziennie i ten czas należy wykorzytać na wszelkie zapytania czy potrzeby dnia. W razie konieczności (nieprzewidzianych okoliczności) przy wejściu na salę uwidocznione są nr tel. osób czy jednostek, które odpowiednio zareagują.

Załoga pensjonatu życzy Państwu przyjemnego urlopu 

Rozmawiamy w języku polskim i niemieckim.

Po więcej szczegółów zapraszamy również na naszą stronę internetową: http://mazurskaoaza.pl

» ATRAKCJE «

 • Katedra pw. św. Wojciecha w Ełku (XIX wiek),
 • Ruiny zamku krzyżackiego na wyspie Jeziora Ełckiego (XIV wiek),
 • Ełcka Kolej Wąskotorowa,
 • Domy mieszkalne (XIX wiek),
 • Kamienice z przełomu XIX i XX wieku,
 • Kościół Chrześcijan Baptystów (1908 rok),
 • Wieża Ciśnień (1895 rok),
 • Cerkiew Świętych Apostołów Piotra i Pawła,
 • Plac i pomnik Jana Pawła II,
 • Pomnik Michała Kajki,
 • Park Solidarności,
 • Promenada wzdłuż Jeziora Ełckiego,
 • Akwen na osiedlu Północ II,
 • Most nad Jeziorem Ełckim.

» MAPA «





© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chroni prawo autorskie.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego Suwalszczyzna.com.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

WYSZUKAJ MIEJSCE WYPOCZYNKU i NOCLEGU - wg REGIONU [Suwalszczyzna i Mazury]:

AUGUSTOWSZCZYZNA  BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY  SEJNEŃSZCZYZNA  SUWAŁKI i OKOLICA  SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY  MAZURY GARBATE  MAZURY  WIGRY i OKOLICA

Statystyka Suwalszczyzna.com.pl