Suwalszczyzna.com.pl Baza internetowej informacji turystycznej

Noclegi i wypoczynek
na Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna-noclegi, informacje, mapy
Suwalszczyzna

Domki oraz pokoje nad jeziorem Boksze w Gospodarstwie Rybackim

Domy i domki  Sejneńszczyzna


Domki oraz pokoje nad jeziorem Boksze w Gospodarstwie Rybackim

Domki oraz pokoje nad jeziorem Boksze w Gospodarstwie Rybackim

16-515 Puńsk, Boksze Osada 10A

Telefon  605-888-409; 605-888-455
Kontakt e-mail falko@falko-ryby.eu
www http://www.falko-ryby.eu
Dzwoniąc powołaj się na portal Suwalszczyzna.com.pl

Aneks kuchenny łącze internetowe Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
noclegi
pokój 2-os. w domu murowanym od 120.00 do 150 zł/doba, +8% VAT
domki czteroosobowe (max 6 osób) 240.00 zł/doba, +8% VAT
Domek ośmioosobowy 480.00 zł/doba za 8 osób + 8%
licencje na SUPERŁOWISKO jeziora BOKSZE (należy doliczyć 5%VAT)
1 dzień 50.00
1 tydzień 200.00
2 tygodnie 300.00
wypożyczenie sprzętu
Wypożyczenie łódzi 20.00 zł/doba, +8% VAT
rower wodny i czółno do dyspozycji gości - nie pobieramy opłat
wyżywienie
obiadokolacja 40.00 zł/os., +8% VAT

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Na terenie naszej posiadłości znajduje się przestronny murowany dom zbudowany na wzgórzu oraz nowe drewniane domeki przeznaczony wyłącznie dla Gości. Z przydomowego tarasu rozpościera się widok na spokojne jezioro, lasy i pagórki.

Niezwykła atmosfera sprzyjająca wędkowaniu: cisza, spokój, poczucie intymności i odizolowania, w połączeniu z pięknem krajobrazu powoduje, iż nasi Goście wyjeżdżają stąd zrelaksowani i wracają tu, by ponownie odzyskać siły, energię i zapał do codziennej pracy.

Do wypoczynku, pomiędzy wędkowaniem i spacerami, oferujemy 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami i TV (każdy z pięknym widokiem) w domu murowanym, przestronny salon z jadalnią oraz taras z kominkiem zewnętrznym i murowanym grillem.

Dla ceniących intymność lub rodzin z dziećmi polecamy drewniane domki. Pierwszy z nich posiada dwie bliźniacze części z oddzielnymi wejściami. Komfortowo wyposażone części składają się z: dwóch 2-osobowych pokoi i łazienki na piętrze oraz pokoju wypoczynkowego (TV) z aneksem kuchennym na parterze. Niedaleko domku na tarasie znajdują się 2 grille oraz stoły i ławeczki. Nieopodal znajduje się prywatna piaszczysta plaża (około 400 m linii brzegowej) oraz trzy drewniane pomosty z miejscami siedzącymi i duże molo ze stołami i ławami tylko dla naszych Gości. Nad jeziorem znajdują się zadrzewienia, w których można rozpalić ognisko nad grillem a także odpocząć na hamaku, leżaku plażowym bądź usiąść i pobujać się w huśtawce. Dla dzieci mamy huśtawki oraz piaskownicę.  Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego (łódki, rower wodny).
Od roku 2014 mamy do dyspozycji nowo oddany domek na 10 osób - na górze 4 pokoje (2 pokoje 3 osobowe, 1 pokój 2-osobowy i jeden z łożem małżeńskim) oraz łazienka (umywalka, sedes, prysznic), na dole kuchnia oraz przestronny pokój wypoczynkowy z TV i łazienka (prysznic, umywalka, sedes). Z domku wyjście na taras gdzie mieści się grill. Domek wyposażony we wszystkie potrzebne przedmioty do komfortowego wypoczynku.

Naszym Gościom serwujemy przede wszystkim kuchnię myśliwską, ze względu na fakt, iż gospodarz jest zapalonym myśliwym, poświęcającym się z ochotą swojej pasji. Poza tym kuchnia domowa i regionalna nie jest obca podniebieniom wypoczywających u nas. Bazujemy wyłącznie na produktach naturalnych, zdrowych, pochodzących z okolicznych upraw. Od stołu wszyscy wstają najedzeni. Nie wydzielamy porcji: dania serwujemy na półmiskach, co pozwala skosztować wszystkiego i w dowolnej ilości.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Poza wędkowaniem z pomostów oraz łodzi dostępnych w gospodarstwie, polecamy również inne formy aktywnego wypoczynku: spacery w niedalekie okolice, wycieczki rowerowe, jednodniowe wycieczki do pobliskich miejscowości (Sejny, Wigry, Puńsk, Krasnogruda, Suwałki), gdzie obejrzeć można wiele ciekawych zabytków, a dla ceniących kontakt z naturą jagodo i grzybobrania.

Dokładamy również wszelkich starań by organizować również atrakcje niedostępne u nas. Pomagamy więc w organizowaniu spływów kajakowych (np. Czarną Hańczą), wycieczek do Wilna, tak autokarowych jak i samochodowych. Posiadamy też informacje na temat odbywających się w naszym regionie imprez kulturalnych i rozrywkowych.


Poza stałą ofertą agroturystyczną organizujemy również imprezy okolicznościowe (również na wolnym powietrzu do 50 osób) oraz małe konferencje (do 20 miejsc noclegowych). W sezonie zimowym polecamy spędzenie Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra z dala od miejskiego zgiełku. Urozmaicamy ten czas kuligami za dnia i nocą z pochodniami, wielkim ogniskiem z pieczeniem dzika oraz pokazami sztucznych ogni.

Kontakt 605-888-455 lub 605-888-409

» ATRAKCJE «

  • Synagoga z lat 1860-70 Sejny
  • Wigierski Park Narodowy (licznie ścieżki dydaktyczne)
  • Pokamedulski Zespół Klasztorny
  • Spływy kajakowe Czarną Hańczą
  • wyciąg narciarski w Szelmencie
  • Rejs statkiem po Wigrach. (Statek, którym pływał Jan Paweł II,
  • jednodniowe wycieczki autokarowe do Wilna i Trok,
  • Skansen kultury litewskiej w Puńsku
  • Suwalski Park Krajobrazowy: Góra Zamkowa, Cisowa, Głazowiska, jezioro Hańcza, Stańczyki.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chroni prawo autorskie.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego Suwalszczyzna.com.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

WYSZUKAJ MIEJSCE WYPOCZYNKU i NOCLEGU - wg REGIONU [Suwalszczyzna i Mazury]:

AUGUSTOWSZCZYZNA  BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY  SEJNEŃSZCZYZNA  SUWAŁKI i OKOLICA  SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY  MAZURY GARBATE  MAZURY  WIGRY i OKOLICA

Statystyka Suwalszczyzna.com.pl