Suwalszczyzna.com.pl Baza internetowej informacji turystycznej

Noclegi i wypoczynek
na Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna-noclegi, informacje, mapy
Suwalszczyzna
WYSZUKAJ
MIEJSCOWOŚCI SUWALSZCZYZNY
Wokół Augustowa

Wokół Augustowa

Augustów jako miasto obejmuje 81 km2 powierzchni, z czego 35% stanowią lasy i 26% wody, leży w zasięgu obszaru „Zielonych Płuc Polski”, umiejscowiony jest pomiędzy: Wigierskim i Biebrzańskim Parkiem Narodowym.

więcej »

Wszystkie artykuły »

AKTUALNOŚCI  TURYSTYCZNE
ZUZIA I PRZYJACIELE - nowy spektakl Suwalskiego Ośrodka Kul

ZUZIA I PRZYJACIELE - nowy spektakl Suwalskiego Ośrodka Kul

Dynamiczne przedstawienie wypełnione tańcem i piosenkami zaprowadzi nas na dachy miasta, do cyrkowego namiotu, a nawet w odmęty Czarnej Hańczy. "Zuzia i przyjaciele" to barwna historia odważnej i szczodrej dziewczynki.

więcej »

Wszystkie artykuły »

Strona glówna  Strona główna » Lista imprez z miesiąca 12 » OSTATNI DZIEŃ W ROKU - SYLWESTER 2011 NA STOKU

OSTATNI DZIEŃ W ROKU - SYLWESTER 2011 NA STOKU

Od: 2011-12-31 Do: 2012-01-01

Niezapomniana noc sylwestrowa pod gwiazdami w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji"SZELMENT", 16-404 JELENIEWO, Szelment 2.

WSTĘP WOLNY!!!


Do dyspozycji gości przygotowanych jest sześć oświetlanych narciarskich tras zjazdowych, pięć wyciągów o długości od 300 do 400 metrów oraz jeden 100-metrowy wyciąg dla dzieci. Wszystkie stoki są oświetlone i sztucznie naśnieżane przez armatki. 2 wyciągi talerzykowe równoległe (A i B) o długości 300 m, różnicy poziomów 60 m, przepustowości po 800 osób na godzinę. Zjazdy: z prawej strony bardzo trudny dł. ok. 350 m; z lewej strony zjazdy dłuższe i nieco łagodniejsze. Wyciąg talerzykowy (C) o długości 240 m, różnicy poziomów 55m, przepustowości 800 os./godz. Zjazdy trudne przy wyciągu, łatwiejsze na trasach okrężnych. Wyciąg talerzykowy (D) długości 370 m, różnicy poziomów 47m, przepustowości 800 os./godz. Trasa (E) niebieska, dł. ok. 400m, dostosowana do osób średnio jeżdżących. Wyciąg szkolny (F) o dł. 100 m i przepustowości 500 osób na godzinę. Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone. Wyciągi czynne: w dni powszednie od 10 do 21, w sobotę i niedzielę od 9 do 21.


W programie:

  • ognisko, grill
  • konkursy
  • zjazdy na stoku


Zagrają:

  • KARAROCERSBAND - Chuck Berry powiedział kiedyś, że jeśli się nie spociłeś na scenie to koncertu nie możesz zaliczyć do udanych. Wychodząc na scenę zawsze powtarzamy sobie te słowa i traktujemy je jak motto!
  • MARCO VAN DJ- Człowiek o zakręconym temperamencie otwarty na ludzi. Producent aranżacji , producent wszystkich tekstów oraz kompozytor muzyki zespołu. 
  • DJ PAGAN
  • DJ BARSZCZU
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!Organizator: 

WOSiR Szelment

www.wosir-szelment.pl

Partner: 

ROKiS Suwałki

www.rokis.suwalki.pl/main.html

Sponsorzy: 

Cinema Lumiere

www.cinema-lumiere.pl

ul. Dwernickiego 15 lok. 301, 16-400 Suwałki

SALONY WENUS MEBLE

www.salonywenus.pl

     ul. Wojska Polskiego 3, 19-400 Olecko 

ul. Noniewicza 42A, 16-400 Suwałki

ul. Podhorskiego 10,16-400 Suwałki

TOYOTA GP AUTO EŁK

www.toyotaelk.pl

ul. Łukasiewicza 1 D, 19-300 Ełk

OSTATNI DZIEŃ W ROKU - SYLWESTER 2011 NA STOKU OSTATNI DZIEŃ W ROKU - SYLWESTER 2011 NA STOKU OSTATNI DZIEŃ W ROKU - SYLWESTER 2011 NA STOKU 

 

WYSZUKAJ MIEJSCE WYPOCZYNKU i NOCLEGU - wg REGIONU [Suwalszczyzna i Mazury]:

AUGUSTOWSZCZYZNA  BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY  SEJNEŃSZCZYZNA  SUWAŁKI i OKOLICA  SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY  MAZURY GARBATE  MAZURY  WIGRY i OKOLICA

NOCLEGI W POLSCE NOCLEGI NA MAZURACH NOCLEGI NA PODLASIU NOCLEGI NA POMORZU NOCLEGI W BIESZCZADACH

Validated by HTML Validator