Suwalszczyzna.com.pl Baza internetowej informacji turystycznej

Noclegi i wypoczynek
na Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna-noclegi, informacje, mapy
Suwalszczyzna
WYSZUKAJ
Strona glówna  Strona główna » Lista artykułów » Blues prosto z USA w SOK

Blues prosto z USA w SOK

Blues prosto z USA w SOK

Do Suwałki Blues Festival 2017 zostało jeszcze sporo czasu. Kto nie może się doczekać 10. edycji SBF, już niedługo będzie miał okazję posłuchać świetnego bluesa w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na:

SHAUN BOOKER & SEAN CARNEY BAND (USA)
Niedziela, 27.11.2016, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy, SOK, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 10 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

Do Suwałki Blues Festival 2017 zostało jeszcze sporo czasu. Kto nie może się doczekać 10. edycji SBF, już niedługo będzie miał okazję posłuchać świetnego bluesa w Suwalskim Ośrodku Kultury. 27 listopada, w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej, Suwałki odwiedzą Shaun Booker i Sean Carney Band (USA).

Sean Carney początkowo grał jako gitarzysta zespołów R&B. W 1998 roku nagrał debiutancką płytę „Provisions”. 8 lat później ukazał się album „Life of Ease”, a wkrótce po tym Sean Carney Band zdobył pierwszą nagrodę w International Blues Challenge w Memphis. Lidera zespołu uhonorowano nagrodą im. Alberta Kinga dla najlepszego gitarzysty w konkursie!

Carney wielokrotnie występował w Europie, towarzysząc m.in. Duke’owi Robillardowi. Ma na koncie wspólne nagrania z nim oraz Jimmy’m Thackery’m. W ostatnich latach nagrywa i koncertuje głównie z Shaun Booker.

Shaun Booker to utalentowana wokalistka, która ma na koncie udział w International Blues Challenge. Po niezwykle energetycznym koncercie okrzyknięto ją „Cesarzową Beale Street”. Nic dziwnego. Na scenie przypomina muzyczno-taneczną bombą, która co chwila eksploduje niesamowitą dawką energii. W Suwałkach będzie okazja się o tym przekonać, ale przede wszystkim posłuchać znakomitej wokalistki.

Wspólnie koncertują w Stanach i Europie, wykonując głównie własne kompozycje z płyty „Blue Plate Special”. W listopadzie 2016 po raz pierwszy zawitają do Polski.

 

WYSZUKAJ MIEJSCE WYPOCZYNKU i NOCLEGU - wg REGIONU [Suwalszczyzna i Mazury]:

AUGUSTOWSZCZYZNA  BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY  SEJNEŃSZCZYZNA  SUWAŁKI i OKOLICA  SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY  MAZURY GARBATE  MAZURY  WIGRY i OKOLICA

NOCLEGI W POLSCE NOCLEGI NA MAZURACH NOCLEGI NA PODLASIU NOCLEGI NA POMORZU NOCLEGI W BIESZCZADACH

Validated by HTML Validator