Suwalszczyzna.com.pl Baza internetowej informacji turystycznej

Noclegi i wypoczynek
na Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna-noclegi, informacje, mapy
Suwalszczyzna
WYSZUKAJ
USLUGI  TURYSTYCZNE  W  OKOLICY
Strona glówna  Strona główna » Lista artykułów » Puchar Polski w Triathlonie ponownie w Elemental Tri Series!

Puchar Polski w Triathlonie ponownie w Elemental Tri Series!

Podczas zawodów wchodzących w skład popularnego cyklu triathlonowego Elemental Tri Series ponownie odbędzie się rywalizacja w ramach Pucharu Polski w Triathlonie. Będzie on rozegrany na dystansie sprinterskim z draftingiem dla kategorii

Puchar Polski w Triathlonie ponownie w Elemental Tri Series!Podczas zawodów wchodzących w skład popularnego cyklu triathlonowego Elemental Tri Series ponownie odbędzie się rywalizacja w ramach Pucharu Polski w Triathlonie. Będzie on rozegrany na dystansie sprinterskim z draftingiem dla kategorii junior młodszy, junior, młodzieżowiec i senior oraz na dystansie olimpijskim bez draftingu dla kategorii age-group. Ścisła czołówka krajowa będzie mogła rywalizować nie tylko o prestiż i uznanie, ale także o nagrody finansowe. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, tak i w tym roku zawodnicy będą mogli wystartować również na dystansie supersprinterskim w formule z draftingiem, a także w trzyosobowych sztafetach na „olimpijce”.


Po raz kolejny mamy okazję zorganizować Puchar Polski w Triathlonie, a w tym roku również na dystansie olimpijskim w kategorii age-group. Dla młodych triathlonistów udział w PP na dystansie sprinterskim, to dobra okazja do zdobycia doświadczenia u boku starszych, bardziej doświadczonych zawodników, z którymi staną na jednej linii startu” – powiedział Marcin Florek, organizator cyklu z firmy Labosport Polska.


Kategorie wiekowe w ramach Pucharu Polski w Triathlonie podczas Elemental Tri Series na dystansie sprinterskim:

Generalna mężczyzn

Juniorzy młodsi 16-17 lat

Juniorzy 18-19 lat

Młodzieżowcy 20-23 lat

Generalna kobiet

Juniorki młodsze 16-17 lat

Juniorki 18-19 lat

Młodzieżówki 20-23 lat


Kategorie wiekowe w ramach Pucharu Polski w Triathlonie podczas Elemental Tri Series na dystansie olimpijskim:

M/K (generalna mężczyzn i generalna kobiet)

M/K 18 (18-24 lat)

M/K 25 (25-29 lat)

M/K 30 (30-34 lat)

M/K 35 (35-39 lat)

M/K 40 (40-44 lat)

M/K 45 (45-49 lat)

M/K 50 (50-54 lat)

M/K 55 (55-59 lat)

M/K 60 (60-64 lat)

M/K 65 (65-69 lat)

M/K 70 (70 lat i więcej)


Inauguracja cyklu odbędzie się 14 maja w Olsztynie. Następnie zawodnicy będę ściągać się w Augustowie (11 czerwca), Blachowni (30 lipca) oraz w Białymstoku (20 sierpnia), gdzie odbędzie się finał cyklu. Zapisy na zawody trwają. Aby się zarejestrować, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie zawodów www.triathlonseries.pl. Szczegółowe informacje dostępne są również na profilu zawodów na Facebooku: www.facebook.com/triathlonseriespl/.

Puchar Polski w Triathlonie ponownie w Elemental Tri Series! Puchar Polski w Triathlonie ponownie w Elemental Tri Series! Puchar Polski w Triathlonie ponownie w Elemental Tri Series! Puchar Polski w Triathlonie ponownie w Elemental Tri Series! 

 

WYSZUKAJ MIEJSCE WYPOCZYNKU i NOCLEGU - wg REGIONU [Suwalszczyzna i Mazury]:

AUGUSTOWSZCZYZNA  BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY  SEJNEŃSZCZYZNA  SUWAŁKI i OKOLICA  SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY  MAZURY GARBATE  MAZURY  WIGRY i OKOLICA

NOCLEGI W POLSCE NOCLEGI NA MAZURACH NOCLEGI NA PODLASIU NOCLEGI NA POMORZU NOCLEGI W BIESZCZADACH

Validated by HTML Validator