Suwalszczyzna.com.pl Baza internetowej informacji turystycznej

Noclegi i wypoczynek
na Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna-noclegi, informacje, mapy
Suwalszczyzna

Szkoła Nurkowania JagnaBlue

Turystyka Aktywna  Suwalski Park Krajobrazowy


Szkoła Nurkowania JagnaBlue

Szkoła Nurkowania JagnaBlue

16-400 Suwałki, Szpitalna 73

Telefon  Ewa Drucis: 505 012 602, Łukasz Drucis: 509 605 7
Kontakt e-mail jagnablue@jagnablue.pl
www http://www.jagnablue.pl/
Dzwoniąc powołaj się na portal Suwalszczyzna.com.pl

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Cennik usług dostępny na naszej stronie internetowej: http://www.jagnablue.pl/

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Szkoła Nurkowania JagnaBlue i dziecięcy klub Szkółka Wesołego Nurka

Poznaj Suwalszczyznę z zupełnie innej perspektywy, a mianowicie spod wody. Jest ona równie bogata i malownicza co na powierzchni, a życie które się tam toczy zaskoczy Cię swoją różnorodnością. Serdecznie zapraszamy na kursy nurkowania zarówno osoby, które jeszcze nigdy nie próbowały jak i te co rozpoczęły swoją przygodę z tym fascynującym sportem i chcą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu. 

Jeżeli kiedykolwiek zraziłeś się do wody i masz lęk przed zamkniętą przestrzenią lub jej otwartością to trafiłeś idealnie. Pomożemy Ci pokonać strach i rozwinąć skrzydła. Zanim zrobisz kurs spróbuj nurkowania na tak zwanym intro wprowadzającym. Każdemu kto ma obawy spróbować i boi się wody poświęcimy tyle czasu ile jest potrzeba aby lęki i obawy zniknęły. 

Organizujemy także nurkowe spływy rzeką Czarna Hańcza zakończone sauną, ogniskiem i świetną zabawą.

Oferujemy pomoc przy organizacji pobytów weekendowych, tygodniowych oraz kilku dniowych. Mamy w ofercie noclegi w agroturystykach z pełnym wyżywieniem regionalnym oraz innymi atrakcjami Suwalszczyzny tj. spływy kajakowe, parki linowe, żeglarstwo, turystyka piesza i rowerowa.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Kursy nurkowania

JagnaBlue serdecznie zaprasza na kursy nurkowania zarówno osoby, które jeszcze nigdy nie próbowały jak i te co rozpoczęły swoją przygodę z tym fascynującym sportem i chcą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.

Prowadzimy kursy nurkowania rekreacyjnego w Suwałkach na AquaParku, część basenową oraz część na wodach otwartych nad jeziorem Staw w Płocicznie i jeziorem Hańcza w Błaskowiźnie oraz okolicznych jeziorach Suwalszczyzny. Organizujemy także nurkowania w innych regionach kraju takich jak Kraków-Zakrzówek, Jaworzno-Koparki, Hel-Bałtyk oraz w wielu innych atrakcyjnych akwenach polskich.

Szkoła wesołego nurka

Prowadzimy zajęcia skierowane do najmłodszych zapaleńców pluskania się w wodzie. Każde dziecko, które ukończyło 8 – my rok życia jest mile widziane. Odpowiednio skonstruowane kursy PADI i KDP CMAS pozwalają dzieciaczkom na spędzenie cudownego czasu, świetnej zabawy a przede wszystkim pod okiem profesjonalistów poznać tajniki podwodnego świata oraz najbezpieczniejsze techniki nurkowania ze sprzężonym powietrzem. Posiadamy nowy sprzęt o bardzo wysokiej jakości, który spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i oczekiwania osób szkolących się pod naszym nadzorem. Gwarantujemy doskonałą zabawę i miło spędzony czas. Dbamy o jakość i bezpieczeństwo naszych kursów a tempo szkolenia dostosujemy do każdej osoby indywidualnie.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami lub odwrotnie wszystkich rodziców i opiekunów wraz ze swoimi pociechami.

Wyprawy nurkowe

Wakacje, na które czekasz cały rok. Marzenia o cudownych plażach, kolorowych rafach i niezapomnianych wrażeniach są w zasięgu ręki. JagnaBlue proponuje Państwu wyprawy nurkowe różniące się od innych. Zapraszam na wspaniałe nurkowania w niesamowitych wodach Morza Celebes oraz Oceanów Indyjskiego i Atlantyckiego. Niezapomniane widoki nie tylko pod wodą ale także nad jej powierzchnią sprawią że będziecie chcieli wrócić w te cudowne miejsca jak najszybciej.

Rodzinne wyjazdy nurkowe

Szkoła nurkowania JagnaBlue i klub Szkółka Wesołego Nurka, przy współpracy z biurem podróży Planet Safari mają zaszczyt zaprosić Państwa do Egiptu na poznanie podwodnego świata. Naszą misją jest pokazywanie dzieciom świata jako wielkiego i niezwykłego pola możliwości rozwoju. Wielkość i zróżnicowanie tego świata ma być dla nich zachętą do przygód i radosnego odkrywania, bez uprzedzeń i lęku, bez barier i obciążeń, za to z wrażliwością i szacunkiem dla innych.

» ATRAKCJE «

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH CHCESZ Z NAMI NURKOWAĆ NA SUWALSZCZYŹNIE:
  • uciekniesz od codzienności
  • odkryjesz nie znane ci dotąd miejsca
  • doświadczysz kontaktu z naturą 
  • wydasz dużo mniej niż Ci się wydaje
  • możesz nurkować w większości dostępnych jezior na Suwalszczyźnie i nie tylko
  • poznasz innych zakręconych pozytywnie ludzi
  • zarazisz się szybciej niż myślisz
  • odkryjesz, że nawet małe jeziorko ma wiele do zaoferowania
  • zaczniesz nurkować z najlepszymi i zostaniesz przeszkolony w systemie PADI i CMAS.
  • poza tym, nurkowanie to styl życia!

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chroni prawo autorskie.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego Suwalszczyzna.com.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

WYSZUKAJ MIEJSCE WYPOCZYNKU i NOCLEGU - wg REGIONU [Suwalszczyzna i Mazury]:

AUGUSTOWSZCZYZNA  BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY  SEJNEŃSZCZYZNA  SUWAŁKI i OKOLICA  SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY  MAZURY GARBATE  MAZURY  WIGRY i OKOLICA

Statystyka Suwalszczyzna.com.pl