Suwalszczyzna.com.pl Baza internetowej informacji turystycznej

Noclegi i wypoczynek
na Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna-noclegi, informacje, mapy
Suwalszczyzna

Gospodarstwo Agroturystyczne SILAS

Domy i domki  Sejneńszczyzna


Gospodarstwo Agroturystyczne SILAS

Gospodarstwo Agroturystyczne SILAS

16-515 Puńsk, Oszkinie 38a

Telefon  607 394 952
Kontakt e-mail valdi_punsk@o2.pl
www http://www.urlopwpunsku.pl
Dzwoniąc powołaj się na portal Suwalszczyzna.com.pl

Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Plac zabaw Telewizja Zwierzęta w obiekcie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Cennik
Dzieci poniżej 3 lat - gratis
I domek 450.00 zł/doba/domek
II domek 250.00 zł/doba/domek
III domek 250.00 zł/doba/domek
IV domek 250.00 zł/doba/domek
Obiekt dostępny w sezonie od 01.05 do 31.10
W sezonie letnim preferujemy pobyty tygodniowe. Możliwość negocjacji cen.

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Jeszcze w Polsce a już prawie na Litwie

Nasza agroturystyka znajduje się w północno - wschodniej części województwa podlaskiego, trzy kilometry od granicy polsko-litewskiej. Położona jest nad samym jeziorem Sejwy, 200m od Centrum Rozrywki "Silaine", 1 km od osady jaćwiesko-pruskiej oraz 4 km od miejscowości Puńsk - zamieszkałej w 80% przez ludność litewską.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 domki na dużej ponad hektarowej działce:

 • DOMEK NR 1 (10- osobowy, 5 pokoi 2-os., duża sala bankietowa z kominkiem, 2 duże tarasy, 4 łazienki)
Na niskim parterze znajdują się dwa pokoje 2-osobowe z osobną łazienką i aneksem kuchennym każdy. W jednym pokoju są dwa łóżka 1-osobowe, natomiast w drugim - jedno łóżko 2-osobowe. Z zewnątrz do tych pomieszczeń prowadzi oddzielne wejście poprzez korytarz. 
Następna kondygnacja to duży taras z wejściem do sali biesiadnej z kominkiem, aneksem kuchennym, toaletą, tv oraz innym niezbędnym wyposażeniem. 
Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie: w jednej są dwa łóżka 1-osobowe; natomiast w dwóch pozostałych - po jednym łóżku 2-osobowym. Na tej kondygnacji jest również łazienka i oddzielna toaleta. W całym domku jest 10 miejsc noclegowych.
 • DOMEK NR 2 (6-osobowy, położony 15 metrów od lustra wody, 3 pokoje + 2 łazienki)
Położony jest kilkanaście metrów od lustra wody, w cieniu lasu. Jest w nim sześć miejsc noclegowych. W pomieszczeniach na parterze znajduje łazienka, aneks kuchenny, lodówka, tv. oraz piętrowe łóżko 2-osobowe, natomiast na poddaszu są dwie sypialnie: w jednej jest łóżko 2-osobowe a w drugiej - dwa łóżka 1-osobowe.
 • DOMEK NR 3 i NR 4 (6-osobowy, salon, kuchnia, 2 sypialnie, łazienka, wc, duży taras)
Znajduje się na pagórku, w zagajniku z pięknym widokiem na jezioro, las oraz całą posesję. Jest to 6-cio osobowy domek z dużym tarasem obok. Wewnątrz jest salon, kuchnia, łazienka, toaleta i dwie sypialnie. 
Tylko śpiew ptaków może "zakłócić" tutaj spokój...

Możliwość smacznego regionalnego wyżywienia w pobliskim Puńsku. Na terenie obiektu znajduje się również sala bankietowa z kominkiem na 40 osób oraz duży taras widokowy.

Posiadamy własną plażę z pomostem i sprzętem wodnym.
Możliwość organizacji wyjazdów na Litwę.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Odległości:
 • wypożyczalnia sprzętu wodnego - 200 m,
 • jezioro - na miejscu,
 • plaża - na miejscu (posiadamy własną plażę)
 • boisko - na miejscu
 • las - na miejscu,
 • sklep - 1km,
 • przystanek PKS - 1,5km,
 • restauracja/bar - 4 km,
 • poczta - 4 km,
Dodatkowo:
 • możliwość wędkowania
 • zbiory owoców runa leśnego


JAK DO NAS TRAFIĆ-WSPÓŁRZĘDNE NASZEGO OBIEKTU
54.221576,23.203533

» ATRAKCJE «

 • Centrum Rozrywki i Wypoczynku “Šilainė” (odległość 200 m)
  Ośrodek mieści się nieopodal lasu nad jednym z wielu jezior gminy Puńsk – jeziorem Sejwy. Do tego miejsca można dotrzeć wiejską drogą, wiodącą przez las lub przeplynac. W sezonie działa mini-bar. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego: łodzie, rowery wodne, deski windsurfingowe.
 • Osada Jaćwiesko-Pruska (odległość 1 km)
  Z powodu tak interesującej historii Jaćwingów, którzy żyli również na terenach dzisiejszego Puńska powstaje osada jaćwiesko - pruska we wsi Oszkinie. Pomysłodawcą i wykonawcą jest pan Piotr Łukaszewicz, który na swojej własnej działce próbuje odtworzyć typową osadę Jaćwingów. W ten sposób chce on ocalić pamięć o Jaćwingach i głosić legendy o nich.

 • Skansen w Puńsku (odległość 4 km)
  Skansen w Puńsku stanowi pierwszą atrakcję tego miasta zbudowany w 1986r. Skansen jest zagroda wiejską z przełomu XIX i XX wieku. Znajdziemy tu dom mieszkalny, oborę, stodołę, spichlerz i studnie z żurawiem. Po terenie oprowadza nas przewodnik. który zdradza odwiedzającym historię tych budynków.
 • "Uzeiga" Zajazd w Puńsku - regionalne posiłki (odległość 4 km)
  Obok skansenu znajduje się "Uzeiga" Karczma Litewska, gdzie można spróbować dań kuchni litewskiej takich jak: kartacze, bliny litewskie, kiszka ziemniaczana, czenaki, sękacz i wiele innych.
 • Park linowy Galadusys (odległość 20 km)
  Park Linowy „Galadusys" znajduje się nad granicznym malowniczym jeziorem Gaładuś. To fantastyczne miejsce, w którym można ze sprzętem alpinistycznym pokonywać przeszkody między drzewami. Przeszkody znajdują się na różnych wysokościach (1m do 15m) co daje dużą dawkę adrenaliny. 
 • Pokamedulski Zespół Klasztorny w Wigrach (odległość 30 km)
  Klasztor Kamedułów znajduje się na malowniczo położonym wzgórzu nad jeźiorem Wigry w Wigierskim Parku Narodowym. Za kśięćia Witolda na wyspie wznieśiono dwór myśliwski,a za Władysława IV rozbudowany. Okolice Wigier były ulubionym miejscem polowań władców litewskich i polskich.
 • Kolejka wąskotorowa Płociczno (odległość 40 km )
  Kolejka wąskotorowa jest jedną z największych atrakcji turystycznych Wigierskiego Parku Narodowego oraz Puszczy Augustowskiej. Kolejka kursuje po liczącej 10km trasie z Płociczna do Krusznik. Czas przejazdu trwa 2godz i 20min. 
 • Druskienniki SPA (odległość 60 km)
  Największe na Litwie całoroczne uzdrowisko, położone jest na skraju Dzukijskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej na brzegu rzeki Niemen. Uzdrowisko pośiada 8 dużych sanatoriów i SPA z własnym bogatym zapleczem zabiegowym, siedem źródeł mineralnych. W rankingu Newsweeka Druskienniki uznano w 2003r za najlepsze uzdrowisko balneologiczne w Europie.
 • Gruto Parkas, Druskienniki (odległość 60km)
  Otwarty w 2001r, twórcą jest Viliumas Malinauskas nagrodzony nagrodą Ig Nobla. Park Grutas jest unikatowym muzeum na skale europejską. Zebrane są tam komunistyczne pomniki z całej Litwy, od popiersi po kilku metrowe kolosy

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chroni prawo autorskie.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego Suwalszczyzna.com.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

WYSZUKAJ MIEJSCE WYPOCZYNKU i NOCLEGU - wg REGIONU [Suwalszczyzna i Mazury]:

AUGUSTOWSZCZYZNA  BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY  SEJNEŃSZCZYZNA  SUWAŁKI i OKOLICA  SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY  MAZURY GARBATE  MAZURY  WIGRY i OKOLICA

Statystyka Suwalszczyzna.com.pl